שיתוף פעולה ראשון

ארגון צהר והרבנות מפעילים יחד שלוחה לרישום נישואים

ארגון הרבנים והמועצה הדתית בתל אביב מציעים לזוגות מאזור תל אביב שלוחה לרישום נישואים בעיר, בפיקוח הרבנות הראשית

בניין המועצה הדתית ובית הדין הרבני בתל אביב, צילום: ori, wikipedia~בניין המועצה הדתית ובית הדין הרבני בתל אביב (צילום אילוסטרציה). צילום: ori, wikipedia~

המועצה הדתית בתל אביב וארגון רבני צהר מפעילים במשותף שלוחה לרישום נישואים במתחם easywed בנמל תל אביב. "ישראל היום" דיווח כי זהו שיתוף פעולה ראשון בין הרבנות הראשית לצהר.

עד להקמת השלוחה נדרשו בני זוג מאזור תל אביב שרצו להינשא באמצעות צהר לנסוע למשרדי הארגון בשוהם או בלוד. מעתה הם יכולים להירשם לנישואים בשלוחה בתל אביב. בשלוחה יישב רב מחתן של צהר, שיקבל משכורת מהמועצה הדתית תל אביב.

הרב דוד סתיו, יו"ר ארגון רבני צהר, אמר: "חיזוק הקשר עם הרבנויות המקומיות הוא אחד היעדים המרכזיים שלנו. אנחנו שמחים בחיבור שנוצר עם המועצה הדתית תל אביב".

עד להקמת השלוחה נדרשו בני זוג מאזור תל אביב שרצו להינשא באמצעות צהר לנסוע למשרדי הארגון בשוהם או בלוד

ערוץ 7 מוסיף כי אלדד מזרחי, יו"ר המועצה הדתית בתל אביב, הבהיר ששיתוף הפעולה של המועצה הדתית עם צהר מתבצע תחת הפיקוח של הרבנות הראשית לישראל.

"זהו צעד נכון וחשוב, התורם לזוגות הצעירים הנרשמים לנישואים באיכות מתן השירות, מחזק את מוסד רישום הנישואים בארץ – הזקוק לכך במיוחד בתקופה זו – ותורם לחיזוקה ולמעמדה של הרבנות", אמר מזרחי. "איחוד כוחות של כל הגורמים החותרים לנישואים כדת משה וישראל על ידי הרבנות, יסייע בהבטחת המשך שמירת זהותנו היהודית כעם".

לידיעה בערוץ 7איך תוכל לפעול?