הרבי מלובביץ' – מאחוריך

אתר חדש – אמנון יצחק הוא המשיח

עורכי האתר משווים את הרב יצחק לאברהם אבינו ולמשה רבנו וטוענים כי הוא עונה על תיאור המשיח על פי הרמב"ם

אמנון יצחק. צילום: משה הלוי, ויקיפדיהאמנון יצחק. צילום: משה הלוי, ויקיפדיה

"האם הרב אמנון יצחק הוא האיש שלו ייחל עם ישראל אלפי שנים?" שואלים עורכי אתר חדש, הרומז כי הרב יצחק הוא המשיח. באתר החדש מושווה הרב יצחק לאברהם אבינו ולבנו יצחק, למשה רבנו, לשמואל הנביא, לאליהו הנביא, לחזקיהו המלך, למרדכי היהודי ולדמויות אחרות שתופסות מקום חשוב בהיסטוריה של העם היהודי.

עורכי האתר גם מספרים על סדרה ארוכה של נסים שחולל הרב. הם מתארים כיצד החיה תינוק מת, פקד אישה עקרה, האריך רגלו של אדם בן 30, ריפא חולי סרטן ועוד.

ההפניה לאתר, מציין קובי נחשוני ב-ynet, מופיעה בדף הבית של שופר – הארגון שהקים הרב יצחק. בראש דף הבית יש תמונה גדולה של אולם המליאה בכנסת, ועליה הכיתוב: "רוצים להצביע למפלגה מטעם הרב אמנון יצחק שליט"א – לחצו כאן". לחיצה על קישור מובילה ל"אתר האוהדים".

האתר החדש קובע כי לא קם אדם כרב יצחק "מאז בריאת העולם". עוד נכתב בו: "יש אומרים שהרב אמנון יצחק הוא נשמה

יש אומרים כי הרב יצחק הוא נשמה מיוחדת שירדה לעולם

מיוחדת שירדה לעולם, שחלק מהתיקון שלה הוא תיקון עגל הזהב של דור המדבר. ולהלן הראיה: דור המדבר אסף תכשיטים לבניית עגל מזהב כדי לעבוד עבודה זרה, והרב אמנון יצחק כנגד זה אסף תכשיטים (עגילים טבעות ושרשראות) ובנה כתר לספר תורה".

בהמשך נטען כי יצחק עונה על תיאור המשיח לפי הרמב"ם: "המשיח יקבץ נדחי עמו ישראל אל ישראל" – הרב יצחק עודד רבבות יהודים לעלות ארצה; "המלך המשיח עתיד לעמוד ולהחזיר מלכות בית דוד ליושנה" – הרב יצחק החזיר בתשובה את רוב חברי הכנסת של ש"ס; "ואם יעמוד מלך מבית דוד הוגה בתורה ועוסק במצוות כדוד אביו, כפי תורה שבכתב ושבעל פה, ויכוף כל ישראל לילך בה ולחזק בדקה, ויילחם מלחמות ה' – הרי זה בחזקת שהוא משיח" – בכך שהוא עוסק בלימוד תורה יומם ולילה.

לידיעה ב-ynetאיך תוכל לפעול?