לצנועים בלבד

סופר בבית שמש הסיר מודעות שדרשו הקפדה על צניעות

סניף אושר עד דרש מהלקוחות להקפיד על לבושם. המודעות הוסרו בעקבות פרסום ב-ynet

בית שמש. צילום: Topdog1, flickrבית שמש (צילום אילוסטרציה). צילום: Topdog1, flickr

הנהלה של סופרמרקט חרדי בבית שמש הסירה מודעות שדרשו מהלקוחות להקפיד על לבוש צנוע. המודעות הוסרו בעקבות פרסום ב-ynet. הסופרמרקט שייך לרשת המזון הזולה אושר עד.

מלבד המודעות שביקשו מהלקוחות להקפיד על לבוש צנוע, סניף אושר עד בבית שמש ביקש מ"נשים חריגות" לעטות מעל בגדיהן גלימה שחורה שנמסרה להן בכניסה לחנות.

נשים שבאו לקניות בסופרמרקט הגיבו בזעם. אחת מהן, סוניה, אמרה: "שמענו שנפתח סופר חדש והבנו שהמחירים סבירים, אז החלטנו ללכת אליו. היינו לבושות כרגיל, זאת אומרת בגופייה ובטייץ".

סוניה באה לסופרמרקט עם אמה. בכניסה נתן להן אחד השומרים גלימה שחורה. "הוא אמר לי לשים אותה על הכתפיים והוסיף שאכסה את עצמי. סירבתי ואמרתי שאני לא מוכנה. הוא המשיך: 'תשימי על הכתפיים, אחרת למישהו יהיה התקף לב'".

הסניף ביקש מ"נשים חריגות" לעטות מעל בגדיהן גלימה שחורה, שנמסרה להן בכניסה

בעקבות הפרסום החליטה הנהלת הסניף להסיר את "מודעת הצניעות" וגם הגלימות כבר לא נמצאות בכניסה לסוּפר. אברהם מרגליות, אחד מבעלי רשת אושר עד, אמר: "אנחנו ברשת 'אושר עד' אוהבים את כלל ישראל ומה שמעניין אותנו זה למכור בזול. לא יודע שלטים לא שלטים, אותנו מעניין למכור הכי זול".

בעניין הסרת המודעות אמר מרגליות: "אנחנו ממשיכים לכבד את כל הלקוחות שלנו ואנו משרתים כל אחד לפי המצפון שלו". מרשת "אושר עד" נמסר כי "בעקבות פניות לקוחות של הרשת, החליט הסניף להסיר באופן זמני את השלט על-מנת לעדכן נוסח שמניח את דעת כלל ציבור הלקוחות".

לידיעה ב-ynetאיך תוכל לפעול?