תקדים עולמי ל"כיכר השבת"

"וושינגטון פוסט": לאן נעלמה קים קרדשיאן מ"כיכר השבת"

האתר החרדי לא פרסם את פניה של הכוכבת שביקרה בישראל ולא הזכיר את שמה

קים קרדשיאן. צילום: The Heart Truth, wikimediaקים קרדשיאן. צילום: The Heart Truth, wikimedia

ביקורם של קים קרדשיאן וקניה וסט בישראל עורר עניין רב בתקשורת הישראלית, אבל העיתונות החרדית התעלמה ממנו. זוג הסלבריטאים זכו לסיקור בעיתונות החרדית רק לאחר שהתברר שווסט וקרדשיאן אכלו עם ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת, במסעדה הלא כשרה מונא.

האתר החרדי "כיכר השבת" דיווח כי ברקת הזמין את בני הזוג ל"מסעדת טריפות". אבל בתמונות שפורסמו באתר לא נראים פניה של קרדשיאן. ה"וושינגטון פוסט" תהה מדוע נמחקה הכוכבת מן התמונה. "האתר החרדי הזה, הוא כנראה כלי התקשורת הראשון שחתך את קים קרדשיאן מתמונה", כתב העיתון האמריקאי.

העיתון מתאר כיצד בדרכם לנמל התעופה בן-גוריון, שממנו המריאו במטוסם הפרטי לטיול בירדן, עצרו בני הזוג לארוחה עם ברקת. הארוחה, לפי ה"וושינגטון פוסט", יצרה סכסוך בין ברקת לקהילה החרדית.

פניה של קרדשיאן הוצאו מהתמונה ובמקומם הציגו באתר את ההזמנה, הכוללת 'עוף בחמאה'

בידיעה ב-ynet נכתב כי ב"כיכר השבת" העלימו את פניה של קרדשיאן מהתמונה ובמקומם הציגו את ההזמנה, הכוללת "עוף בחמאה", וחשבון על סך 2,640 שקל. בידיעה לא הוזכרה קרדשיאן עצמה. "כיכר השבת" תיאר אותה כ"רעייתו של קנייה וסט".

גם "הדיילי מייל" הבריטי התייחס להעלמתה של קרדשיאן מהסיקור באתר החרדי. "תמיד יש פעם ראשונה! קים קרדשיאן נעלמה מתמונה שפרסם אתר חרדי, שהשאיר רק את ראש עיריית ירושלים וקניה ווסט", כתב העיתון.

מ"כיכר השבת" נמסר: "אין לנו בעיה עם תמונות נשים, יש לנו בעיה עם פורנוגרפיה". חיים אילוז, עורך האתר, הוסיף: "בני הזוג הוזכרו אגב כתבה שעסקה בהחלטתו המחפירה של ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת, לסעוד ולערוך אירוח רשמי במסעדת טריפות. שמה של אשת הזמר קניה ווסט לא הוזכר בכתבה בבחינת 'התרחק מן הכיעור והדומה לו'".

לידיעה ב-ynet

לדף ב"כיכר השבת"איך תוכל לפעול?